Detour

Detour

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 13
  • DOSYA BOYUTU 15.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Detour

Detour, Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir seyahat planlama uygulaması olarak karşımıza çıkıyor.

Detour, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda kullanabileceğiniz bir tur rehberi olarak karşımıza çıkıyor. Uygulama ile gezdiğiniz yerler hakkında bilgi alabilir ve mobil bir tur rehberine sahip oluyorsunuz.

Tur rehberi gibi işlev gören bir uygulama olarak dikkat çeken Detour, gezilen yerler hakkında bilgileri sesli ve yazılı olarak almanızı sağlayan bir uygulamadır. Basit kullanıma sahip olan Detour, navigasyon sistemi sayesinde gezilen yerlerin bilgisini veriyor ve aynı zamanda kullanıcısını yönlendirmek için şehrin tüm noktalarını kullanıcıya sunuyor. Turistik mekanları keşfedebilir, bilgi paylaşımı yapabilir ve sanal bir tur rehberine sahip olabilirsiniz. Sürekli olarak geliştirme aşamasında olan Detour, kullanıcılarına da büyük şeyler vaat ediyor. Telefona hiç bakmadan yolunuzu bulabilir, mekanları sorunsuz gezebilir ve bilgileri sesli olarak dinleyebilirsiniz. Ayrıca uygulamada grup oluşturup arkadaşlarınızla aynı mekanları ziyaret edebilir ve bilgi paylaşımı yapabilirsiniz.

Detour uygulamasını Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.