Bullet Force 1.0 (Android)

Bullet Force

1.0
Bullet Force
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bullet Force mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir FPS oyunudur

Bullet Force eğer mobil cihazlarınız üzerinde Counter Strike benzeri bir online FPS oyunu oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir FPS oyunu olan Bullet Force'da modern savaşlara tanık oluyoruz. Günümüzde geçen çatışmalara yer veren oyunda gerçek hayatta kullanılan ikonik silahları kullanabilme imkanına sahibiz. Bullet Force, aynı anda 20 oyuncunun savaşmasına izin veren bir yapıda. Oyuncular takımlar halinde savaşabiliyorlar ve galip gelmek için nişan alma yeteneklerini konuşturuyorlar.

Bullet Force'da 20 farklı silah seçeneğine sahibiz. Ayrıca bu silahları farklı görünümlerle, nişan alma sistemleriyle ve ekipmanlarla tercihlerimize göre yapılandırabiliyoruz. Oyunun içinde 4 farklı oyun modu bulunuyor. Dilerseniz takım savaşlı olarak savaşabilir, dilerseniz tek başınıza bütün oyunculara karşı savaşabiliir, dilerseniz de belli bölgelerin hakimiyeti için savaşabilirsiniz.

Bullet Force'u internet bağlantınız olmadığında tek başınıza da oynayabilirsiniz. Oyun tek kişilik oyunm odunda botlarla savaşmanıza izin veriyor.

YORUMLAR