Bullet Party CS 2 : GO STRIKE

Bullet Party CS 2 : GO STRIKE
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bullet Party CS 2 : GO STRIKE mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir FPS oyunudur

Bullet Party CS 2 : GO STRIKE eğer heyecanlı online karşılaşmalar yapmak isterseniz size bolca adrenalin sunabilecek bir FPS oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Bullet Party CS 2 : GO STRIKE'da tıpkı bilgisayarlarımızda oynadığımız popüler online FPS oyunu Counter Strike'ta olduğu gibi takım tabanlı savaşlara katılıyoruz. Maçlara başlarken silahlarımızı seçiyor ve bize verilen görevleri gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Maçları kazandıkça para kazanıyor ve bu paraları yeni silah ve ekipmanlar satın almak için kullanabiliyoruz. Oyunda yer alan rütbe sistemi sayesinde başarı kazandıkça rütbeniz artıyor ve diğer oyuncular arasındaki sıralamada yükselebiliyorsunuz.

Türk yapımı bir online FPS olan Bullet Party CS 2 : GO STRIKE ülkemize özel içeriklere de sahip. Oyunda yer alan Türkçe duvar yazıları oldukça ilginç. Ayrıca İstanbul Levent metro istasyonu oyun içerisinde özel bir savaş alanı olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda toplamda 8 harita yer almakta.

Bullet Party CS 2 : GO STRIKE'ın grafikleri tatmin edici bir kalite sunmakta. Eğer online rekabetin heyecanını mobil cihazlarınızda yaşamak isterseniz Bullet Party CS 2 : GO STRIKE'ı kaçırmayın.

YORUMLAR