Bunny Goes Boom! 1.0.4 (Android)

Bunny Goes Boom!

Bunny Goes Boom!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bunny Goes Boom, sınırsız koşu oyunu seven oyuncular için geliştirilen daha farklı ve eğlenceli bir Android koşu oyunu.

Bunny Goes Boom, artık sınırsız koşu oyunları kategorisine giren fakat içerisinde koşmak yerine uçmak olan bir Android ilerleme oyunu. Oyundaki amacınız daima en yüksek puana ulaşmak. Tabi bunun için ilerlerken hiç bir engele takılmamanız gerekiyor.

Koşu oyunlarından farklı olarak koşmak yerine uçacağınız oyunda minik bir tavşanı kontrol ediyorsunuz. Fakat tavşanda öle kendi ayakları üzerinde koşmuyor. Bir roketin üzerine binen bu sevimli tavşanın kontrolünü sağlayarak havada ilerleyerek yıldızları toplamanız gerekiyor. Tavşanı kontrol etmek için ekranın sağına ve soluna dokunabiliyorsunuz. Böylece ona yön vererek hem engellere çarpmasını önlemeli hem de yol üzerindeki yıldızları toplamalısınız.

Önünüze çıkacak olan ördeklere, bombalara, uçaklara, balonlu tavşanlara ve daha bir çok engele takılmadan en çok mesafeyi gitmelisiniz. Engellere çarptığınız taktirde oyun sona seriyor ve baştan başlamak zorunda kalıyorsunuz. Çok kaliteli olmamasına rağmen eğlenceli ve renkli grafiklere sahip olan Bunny Goes Boom, el becerilerine güvenenler için oldukça eğlenceli bir oyun.

Ufak molalarınızda yada akşam eve geldiğinizde stres atmak yada biraz eğlenmek için oynayabileceğiniz oyunu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.