Burçlar

Burçlar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Burçlarla ilgili merak ettiğiniz her şeye kolayca ulaşabilirsiniz.

Astrolojiye meraklı Android kullanıcılarının ilgisini çekeceğini düşündüğüm Burçlar uygulamasıyla burcunuzun genel özelliklerini ve kişilik özelliklerini kolayca öğrenebilirsiniz.

Toplumun belli bir kesimi burç yorumlarına kendini fazla kaptırırken, diğer kesimi de bunun gerçeği yansıtmayan şeyler olduğunu düşünüyor. Ancak, bazı yorumları ve incelemeleri okuduğumuzda görüyoruz ki inanmamak elde değil. Eğer siz de burçlara inanıyorsanız, sizlere geniş bir içerik sunan Burçlar uygulamasını tanıtalım. Burçlar uygulamasında, burcunuzun genel özelliklerini, kişilik özelliklerini, yükselenlerinizi, burç uyumunuzu, ünlülerin burçları, burca göre alınabilecek hediyeler gibi merak ettiğiniz her konu hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Oldukça temiz ve modern bir arayüze sahip olan Burçlar uygulamasında kadın erkek ilişkilerinde burç uyumları, Enler sekmesinde en şanssız burç, en cesur burç, en çapkın burç gibi bilgilere ulaşabiliyorsunuz. Bunun yanında Maniler bölümünde ise ilişki manilerini okuyabilirsiniz. Eğer siz de burçlar hakkında merak ettiklerinize ulaşabileceğiniz bir kaynak arıyorsanız Burçlar uygulamasını denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR