Burger Star 1.0.0 (Android)

Burger Star

Burger Star
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eğlenceli bir hamburger restoranı işletme oyunu olarak karşımıza çıkan Burger Star grafikleri ve eğlenceli yapısıyla dikkat çekiyor.

Burger Star Android tablet ve akıllı telefonlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir hamburger restoranı işletme oyunudur. Özellikle çocukların ilgisini çekeceğini düşündüğüm bu oyunda birbirinden farklı mini oyunlar ve eğlenceli görevler mevcut.

Son derece eğlenceli bir oyun yapısına sahip olan Burger Star'da patatesleri güzelce doğramalı, lezzetli kızartmalar yapmalı ve hamburgerlerin etlerinin güzelce pişmiş olmasına dikkat etmelisiniz. Oyunda müşterilerinizin beklentilerini yerine getirmeli ve restoranınızın temizliğine dikkat etmelisiniz.

Bu hamburger restoranında her şey mükemmel ilerlemiyor. Zaman zaman ocağınız bozuluyor, mutfakta ufak tefek kazalar meydana geliyor ve dikkat etmezseniz restoranınız zamanla pisleniyor. Bu durumlarda restoranınıza gereken özeni göstermeli ve müşterilerinize en iyi hizmeti sunabilmek için iyi bir yönetici olmalısınız. Burger Star'da farklı kişiselleştirme özellikleri ve birbirinden heyecanlı mini oyunlar da sunulmakta. Bu oyunlar heyecanın kalıcı olmasını ve oyunun monotonlaşmasını engelliyor.

Toplamda 20 farklı görevin bulunduğu Burger Star, her ne kadar çocuklara hitap ediyor gibi görünse de her yaştan oyunseverin eğlenerek oynayacağı oyunlardan bir tanesi.

YORUMLAR