Bus Rush 2 (Android)

Bus Rush 2

Bus Rush 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bus Rush 2 ile 4 farklı karakterden birini seçip ve otobüslerin üzerinden atlayarak ilerleyebileceğiniz çılgınca bir maceraya başlayın.

Otobüsün içerisine binmek yerine hiç üzerinde gitmeyi denediniz mi? Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Bus Rush 2 oyunu ile birlikte artık otobüs üzerinde yolculuk yapacaksınız.

Oldukça eğlenceli bir koşu oyunu olan Bus Rush 2, 4 farklı karaktere sahip. Oyuna başlamak için bu karakterlerden birini seçmeniz gerekiyor. Oyunda bulunan karakterlerin hepsi çok hızlı ve çok sportif. Bu yüzden hangisini seçerseniz seçin mutlaka başarılı olacaksınız. Bus Rush 2 oyununda otobüslerin üzerinden zıplayarak ilerliyor ve engellere takılmamaya çalışıyorsunuz. Bus Rush 2  oyununu oynarken otobüslerin üzerinde bulunan paraları toplamalı ve karakterinizi geliştirmelisiniz. Bu paralar ile karakterinizi güçlendirebileceğiniz gibi karakterinizi renkli olarak da giydirebilirsiniz.

Renkli grafikleri ve eğlenceli müzikleri ile birlikte oynarken stresinizi alan Bus Rush 2, sizi oyunu oynadığınız zamanlarda oldukça mutlu edecek. Hatta bu oyunu çocuğunuzla birlikte oynayabilir ve beraber bir yarış başlatabilirsiniz. Çocuğunuz sizi geçecektir ama yine de bu yarışta bulunmanızda fayda var.

Oynayacak eğlenceli bir koşu oyunu arıyorsanız hemen şimdi Bus Rush 2 oyununu indirin ve eşsiz bir maceraya katılın.

YORUMLAR