Bus Rush 1.0.1 (Android)

Bus Rush

Bus Rush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bus Rush, Android cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir sonsuz koşu oyunu.

Bus Rush, Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefon ve tabletlerimiz üzerinde oynayabileceğimiz bir sonsuz koşu oyunu. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda soluk kesen bir maceraya atılıyoruz.

Oyunda seçebileceğimiz dört farklı karakter mevcut. İstediğimizi seçtikten sonra koşmaya başlıyoruz. Tahmin edebildiğiniz gibi rotamız boyunca birbirinden tehlikeli engellerle karşılıyoruz. Bu engelleri aşmak için hızlı çalışan reflekslere sahip olmalıyız. Parmaklarımızı ekranda sürükleyerek karakteri yönlendirebiliyoruz.

Bu tarz oyunların genelinde görmeye alışkın olduğumuz bonuslar ve güçlendiriciler Bus Rush'ta da kullanılmış. Mıknatıs, jetpack, süper atlama, puan yükseltme gibi bonusları toplayarak hem bölümler içerisinde avantaj elde ediyoruz hem de kazanacağımız puanı artırıyoruz. Oyunda farklı görevler içeren bölümler var. Bu sayede monotonluk en aza indirilmiş ve oyunculara farklı bir deneyim sunulmuş.

Bus Rush'ta gelişmiş üç boyutlu grafik modellemelerine yer verilmiş. Subway Surfers'a benzeyen yapısıyla beğenimizi kazanan Bus Rush, soluksuz bir sonsuz koşu oyunu oynamak isteyenlerin mutlaka göz atması gereken seçeneklerden biri.

YORUMLAR