Buzz Killem 1.0 (Android)

Buzz Killem

1.0
Buzz Killem
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Buzz Killem retro tarzasahip bir aksiyon-platform oyunudur

Buzz Killem bize Commodore 64 ve Amiga sistemlerde oynadığımız oyunları hatırlatan retro bir yapıya sahip olan bir mobil aksiyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefonlar ve tabletler için geliştrilmiş olan Buzz Killem aslında ilk olarak iOS cihazlar için yayınlanmıştı ve büyük bir başarı yakalamıştı. Artık bu eğlenceli oyunu Android cihazlarımızda da oynayabiliyoruz. Buzz Killem'de ana kahramanımız emekli bir asker. Emekli askerimiz görevden ayrılışından sonra bahçesini ekip biçmeyle, çimlerini sulamayla uğraşırken bir gün aniden uzaylılar dünyaya saldırır. Kahramanımız da huzurunu bozan bu çirkin yaratıkları geldikleri yere göndermek için kollarını sıvar. Biz de bu maceraya ortak oluyoruz ve aksiyona dalıyoruz.

2 boyutlu bir aksiyon oyunu olan Buzz Killem'de kahramanımız ekranda yatay olarak ilerliyor. Oyunda düşmanlarımıza ateş ederek onları yok ederken farklı silah seçeneklerini kullanabiliyoruz. Buzz Killem bir platform oyunu olarak da düşünülebilir. Çünkü oyunda yoğun aksiyon yaşarken farklı platformlar arasına geçiş yapmamız ve boşluklara düşmeden ilerlememiz gerekiyor. Retro tarzda grafiklere sahip olan Buzz Killem oynanış olarak da bu havayı koruyor.

Buzz Killem içerisinde kahramanınız için farklı kostümler, silahlar ve özel güölendirlmeler de yer almakta.

YORUMLAR