Cabana

Cabana
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tumblr uygulaması olan Cabana, Android işletim sistemli cihazlarda çalışan ve farklı özellikleri barındıran bir sosyal medya platformudur.

Android işletim sistemli mobil cihazlarda kullanılabilen Cabana mobil uygulaması oldukça yenilikler barındıran bir sosyal medya platformu.

Bir çeşit Tumblr uygulaması olan Cabana, çatı uygulaması Tumblr’ın yanı sıra piyasadaki diğer sosyal medya uygulamalarından da bir hayli bağımsız görünüyor. Orijinal bir fikrin ürünü olarak farklı özellikler barındıran Cabana uygulamasında arkadaşlarınızla aynı anda aynı videoyu izleyebiliyorsunuz. Böylelikle videoyu izlediğiniz sırada tepkilerinizi anlık olarak aktarabiliyor ve böylelikle videonun keyfini arkadaşlarınızla beraber çıkarıyorsunuz.

En fazla 6 arkadaşın aynı anda videoyu izleyebildiği uygulamada dolaylı olarak platform bir video konferansına da dönüşmüş oluyor. Yani Cabana uygulamasıyla bir çeşit video konferans da gerçekleştirebilirsiniz. Uygulama Tumblr’ı andırsa da işin içine videonun girmesiyle beraber bambaşka bir boyut aldı. Cabana uygulaması Google Play Store’da kullanıcılarını bekliyor.