Caillou Check Up 1.0 (Android)

Caillou Check Up

1.0
Caillou Check Up
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Caillou Check Up, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğitici bir çocuk oyunudur.

Caillou Check Up, çocuklar için tasarlanmış bir eğitici oyun. Ünlü çizgi film karakteri Caillou ile doktor muayenesine giderek insan vücudu hakkında birçok şeyi öğrenebileceğiniz oyun, Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerden oynanabiliyor. Eğlenceli olmasının yanı sıra eğitici olmasıyla da dikkat çeken yapıma dilerseniz biraz daha yakından bakalım.

Caillou ülkemizde ve dünya çapında oldukça ün kazanmış bir çizgi film karakteri. 90 nesli bu karaktere pek aşina olmamasına rağmen çevrenize baktığınızda çocukların büyük kısmının onu tanıyacağını rahatlıkla görebilirsiniz. Caillou Check Up oyunu da bu karakter kullanarak oluşturulmuş bir yapım ve oldukça başarılı olduğunu söyleyebilirim.

Bu oyunda ki amacımızı kısaca özetlemek gerekirse, Caillou ile bir doktor muayenesine gidiyoruz ve onunla birlikte vücudumuz hakkında pek çok bilgi ediniyoruz. Bir yandan öğrenirken, diğer yandan eğlenceli oyunlar oynayarak güzel vakit geçirebiliyoruz. Kreş ve ilkokul seviyesindeki çocuklara hitap eden Caillou Check-Up'da 11 adet mini oyun bulunuyor. Geniş oyun mekaniği çeşitliliği sayesinde de oynanışı epey kolay oluyor.

Oynayabileceğimiz mini oyunlar arasında; boy ve kilo kontrolü, bademcik kontrolü, göz testi, termometre, kulak kontrolü, steteskop, kan basıncı, refleks kontrolü ve merhem uygulama var. Daha fazlası için de yapboz bulmacaları çözebilirsiniz.

Çocuklarınız için oldukça faydalı olan Caillou Check Up'ı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Denemenizi kesinlikle öneririm.

YORUMLAR