Cake Crazy Chef 1.0.5 (Android)

Cake Crazy Chef

Cake Crazy Chef
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cake Crazy Chef,'Te verilen malzemeleri kullanarak farklı tasarımlara ve lezzetlere sahip pastalar yapıyoruz.

Cake Crazy Chef, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir pasta yapma oyunu olarak öne çıkıyor. Özellikle çocuklara hitap eden bir yapıya sahip olan Cake Crazy Chef, çocukları için ideal ve zararsız bir oyun arayan ebeveynlerin kaçırmaması gereken bir yapım.

Cake Crazy Chef'e girdiğimiz anda karşımıza çıkan renkli ve sevimli arayüz, oyunun çocuklara yönelik tasarlandığının ilk sinyallerini veriyor. Grafiklerle tamamen uyum içerisinde ilerleyen ses efektleri de oyunun bir diğer göze çarpan ayrıntısı.

Oyunda farklı organizasyonlar ve etkinlikler için pasta siparişi alıyoruz. Bunlar arasında doğumgünleri, evlilikler ve partiler bulunuyor. Tüm bu etkinliklere servis etmek üzere yapabileceğimiz toplam 20 farklı pasta tarifi mevcut.

İlk önce hangisini yapacağımıza karar veriyor, ardından da pişirme işlemine başlıyoruz. Malzemeleri doğru bir şekilde eklemek pastanın lezzetini etkileyen unsurlardan birisi. İkinci bir unsur ise pişme süresi. Tüm bu ayrıntılara dikkat ederek ortaya lezzetli pastalar çıkartıyoruz. EN sonda ise pastamızı süslüyoruz.

Pasta yemeyi seviyorsanız ve pasta yapma deneyimini birebir yaşamak istiyorsanız Cake Crazy Chef'e göz atmalısınız.

YORUMLAR