Cake Maker 2 2.0.1 (Android)

Cake Maker 2

Cake Maker 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cake Maker 2'de birbirinden lezzetli pastalar yapma şansı elde ediyoruz.

Cake Maker 2, tatlıyı seven Android sahiplerini mutlu edecek mükemmel bir oyun. Pasta yapma oyunu olarak tanımlayabileceğimiz Cake Maker 2'yi tablet ve akıllı telefonlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirebiliyoruz.

Renkli ve canlı grafikleri ile dikkatlerimizi çeken bu yunda 20 çeşit pasta pişirebilme imkanına sahip oluyoruz. Bu pastalar arasında cheesecake, cupcake, donut, brownie, çilekli pasta, çikolatalı pasta, sütlü çikolatalı pasta, beyaz çikolatalı pasta, mangolu ve portakallı pasta, yoğurtlu pasta ve meyveli pastalar yer alıyor. Elbette liste bunlarla sınırlı değil. Oyunda çok daha fazla çeşit pasta var.

Pasta yapmaya başladıktan sonra ilk olarak gerekli malzemeleri karıştırmamız gerekiyor. Yeterince karıştıktan sonra malzemeleri fırına veriyoruz ve piştikten sonra farklı soslarla süsleme işlemini tamamlıyoruz. Yukarıda değindiğiniz her pastanın kendine has bir yapılış yöntemi var. Bu yöntemleri tam anlamıyla eksiksiz uygularsak herhangi bir problemle karşılaşmıyoruz.

Oyunda bölümler geçtikçe pastalarımızı süslemek için kullanabileceğimiz malzemelerin sayısı da epey artıyor. Bu sayede yeni pastalar yapabilecek seviyeye erişiyoruz. Eğlenceli bir oyun deneyimi sunan Cake Maker 2, boş zamanlar için ideal, mütevazi bir oyun.