California Straight 2 Compton 1.2 (Android)

California Straight 2 Compton

1.2
California Straight 2 Compton
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

California Straight 2 Compton bolca aksiyon içeren bir mobil oyundur

California Straight 2 Compton, GTA benzeri açık dünya tabanlı bir mobil aksiyon oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan California Straight 2 Compton'da çete savaşlarına tanık oluyoruz. Oyundaki ana kahramanımız geçmişinde çetesiyle şehir üzerinde hakimyet kurmak için diğer çetelerle savaşmış ve sonrasında yakalanarak hapse atılmış bir kahraman. 5 yılını hapiste geçiren kahramanımız mahkum olduğu süre boyunca bu savaşlardan uzak kalsa da hapisten çıktığında yaşadığı mahallenin rakip çete tarafından ele geçirildiğine tanık oluyor. Artık kahramanımızın görevi mahallesini diğer çetenin kontrolünden kurtarmak ve eski çete üyelerini bir araya getirerek geçmişteki gücünü geri kazanmaktır. Biz de ona bu işte yardımcı oluyoruz.

California Straight 2 Compton'da kahramanımızı 3. şahıs bakış açısından yönetiyoruz. Bize verilen görevlerde rakip çetelerle savaşırken farklı silahları seçebiliyoruz. Görevleri tamamladıkça adım adım mahallemizi temizliyoruz ve hakimiyetimiz altına alıyoruz. Para kazanarak yeni silahlar satın almamız mümkün. Oyunun açık dünyasında dolaşırken araba çalabilmemize ve bu arabaları kullanabilmemize de izin veriliyor. 

California Straight 2 Compton ortalama bir grafik kalitesine sahip. Eğer ücretsiz bir mobil GTA alternatifi arıyorsanız California Straight 2 Compton'ı deneyebilirsiniz.

YORUMLAR