Caligo Chaser

Caligo Chaser
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Caligo Chaser aksiyona dayalı bir Android oyunudur

Caligo Chaser oyun severlere bolca aksiyon sunan, Android işletim sistemlerine sahip tablet ve telefonlarda ücretsiz olarak oynanabilen bir mobil oyundur.

Atari salonlarından hatırlayacağınız eski tipteki ilerlemeli arcade oyunlara benzeyen Caligo Chaser her an aksiyon dolu bir yapıya sahip. Oyunda kahramanımızı yöneterek özel olarak tasarlanmış bölümlerde bize verilen görevleri tamamlamaya çalışıyor ve yüzlerce farklı düşmanlarla karşılaşıyoruz. Kahramanımız düşmanlarını yenebilmek için birçok farklı özel yetenekle donatılmış. Oyunda ilerledikçe yeni özel yetenekleri keşfedebiliyor, mevcut yeteneklerimizi güçlendirebiliyoruz.

Caligo Chaser oyundaki aksiyonu sağlam RPG elenmentleriyle de birleştiriyor. Oyunda kahramanımızın görünümünü kişiselleştirebiliyoruz. Bu kişiselleştirme özelliği için birçok farklı silah ve zırh oyunda bizleri beklemekte. 300'ün üzerindeki silah ve zırh seçeneğini keşfedebiliyoruz.

Caligo Chaser'ın grafikleri hafiften retro tarzı anımsatmakta. Eğer aksiyon dolu oyunları seviyorsanız Caligo Chaser'dan hoşlanabilirsiniz.

YORUMLAR