Call of Duty: Advanced Warfare

Call of Duty: Advanced Warfare
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Call of Duty Advanced Warfare uygulaması ile telefon ve tabletinizden klanlarınızı yönetebilir, klan savaşlarına katılabilirsiniz.

Call of Duty Advanced Warfare, Call of Duty serisinin yeni oyunu ile birlikte kullanılabilen resmi bir uygulamadır. Android tablet ve telefonunuza ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz uygulama sayesinde oyun konsolunuzun veya bilgisayarınızın başında olmasanız dahi klanlarınızı yönetebiliyor ve klan savaşlarına katılabiliyorsunuz.

Call of Duty hayranları için geliştirilen resmi uygulamada o anda gerçekleşen ve gelecek klan savaşlarını görebilmenin ve katılabilmenin hatta savaşa katılacaklarla sohbet edebilmenin yanında klan savaş geçmişinizi ve klanınıza katılan en iyi oyuncuları görebiliyor, çoklu oyuncu modunda fark edilmenizi sağlayan benzersiz ambleminizi hazırlayabiliyor, kendinizi baştan yaratabiliyorsunuz.

Daha önce yayınlanan resmi Call of Duty uygulamasından farklılık göstermeyen Call of Duty Advanced Warfare’ın bir oyun değil yardımcı uygulama olduğunu bir kez daha belirtmemde fayda var. Diğer bir deyişle oyunu satın aldığınız vakit bu uygulamayı yüklemenizi tavsiye ederim.