Call Of Warships: World Duty

Call Of Warships: World Duty
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Call Of Warships: World Duty Android cihazlara tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bir deniz savaşı oyunudur.

Call Of Warships: World Duty, Android işletim sistemnie sahip akıllı telefonlar ve tabletler üzerinde hiçbir ücret ödemeden oynayabileceğiniz aksiyon dolu bir deniz savaşı oyunudur. 20. yüzyılın çetin deniz savaşlarını konu edinen oyunda sahip olduğumuz gemileri kullanarak düşman birimlerini denizin karanlık sularına gömmeliyiz.

Görev çok basit görünmüyor değil mi? Gerçekten de düşman birimlerini yenebilmek için hem kontrolünüzdeki gemileri iyi bir şekilde kontrol etmeli hem de düşman birimlerinin aktivitelerini gözlemlemelisiniz. Bu sayede kendinize en uygun stratejiyi belirleyebilir ve düşman hatlarını etkisiz hale getirmek için gereken pozisyona girebilirsiniz. Oyunda farklı gemiler bulunuyor ve bunların her biri farklı ateş gücüne, hıza, zırha ve dayanıklılığa sahip. Elbette hızlı olanlar daha dayanıksız, dayanıklı olanlar ise daha yavaş. Kendinize en uygun kombinasyonu seçmelisiniz.

Oyunda son derece etkileyici görseller kullanılmış. Patlama efektleri ve fizik modellemeleri oyundan alınan keyfi artıran faktörler arasında yer alıyor. Tarihte yer almış ve önemli görevler başarmış gemileri içeren Call Of Warships: World Duty savaş oyunlarından keyif alanlar için iyi bir seçenek.

YORUMLAR