Campaign Clicker 1.0.4 (Android)

Campaign Clicker

Campaign Clicker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Campaign Clicker, Android işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir politika oyunudur.

Campaign Clicker, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda politika savaşlarının içine girip adayımızın yüksek oy almasına yardımcı oluyoruz.

Amerikalı seçmen vatandaşların oylarını almaya çalıştığımız oyunda seçim kampanyası menejeri rolü üstleniyoruz. Clinton ve Trump'ın kıyasıya yarıştığı seçim maratonunda partinizi seçin ve adayınızın başa gelmesine yardımcı olun. Gerçek politika kurallarının geçerli olduğu oyunda tartışmalar ve olaylar neredeyse gerçek. Oldukça gerçek bir kurgusu bulunan oyunda siyasetin tadına varacaksınız. Adaylarınızın konuşmalarını organize edin, toplantılara katılmasına yardımcı olun ve yüksek oy almalarını sağlayın. 1 oyun bile tüm dengeleri değiştireceği seçim mararonunda şimdi sıra sizde. Atari tarzı grafik ve ses ile karşımıza gelen Campaign Clicker oyununu oynarken çok zevk alacağınız kesin.

Oyunun Özellikleri;

  • Retro tarzı grafik ve ses
  • Gerçek siyaset kuralları
  • Gerçek politik savaşlar
  • Para yükseltmeleri

Campaign Clicker oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR