Candidate Crunch 2.0.1 (Android)

Candidate Crunch

Candidate Crunch
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Candidate Crunch, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde zevkle oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur.

Candidate Crunch, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir aksiyon-arcade oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Siyasetçilerin ana karakter olarak kullanıldığı bu oyunda kendi siyasetçinizi korumanız gerekiyor.

Tek dokunuş moduyla oynanan Candidate Crunch oyununda seçim kampanyanız için bir aday seçiyor ve ardından o adayı seçim kampanyasına kadar koruyorsunuz. Adayın başına düşen nesneleri tutup yok etmeniz gerekiyor. Bazı nesneler hafifken bazıları da ağır. Bu yüzden taktiğinizi de iyi kurmalısınız. Ağır nesneleri yok etmek için bir takım özel yetenekler kullanmalı ve adayınızın canını kurtarlamlısınız. Bazen yukarıdan düşen özel güçleri de almalısınız. Aldığınız özel güçler ektra koruma ve daha pek çok özel yeteneği size veriyor. Dikkatli olmalı ve adayınızı korumalısınız. Siyaset ile ilgilenen biriyseniz bu oyun oldukça hoşunuza gidebilir. 

Oyunun Özellikleri;

  • Birbirinden farklı karakterler
  • Eğlenceli oyun senaryosu
  • Basit oyun 
  • Kolay arayüz
  • Geliştirmeler

Candidate Crunch oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR