Canlı Mobil Tv

Canlı Mobil Tv
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Canlı Mobil Tv kaliteli bir mobil televizyon izleme uygulamasıdır

Canlı Mobil Tv kullanıcılara mobil cihazları üzerinde kolay bir şekilde televizyon izleme imkanı veren bir televizyon uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir Android televizyon izleme uygulaması olan Canlı Mobil Tv temel olarak mobil cihazınızın 3G veya WiFi internet bağlantısını kullanarak Türk televizyon kanallarını seyredebilmenizi mümkün kılıyor. Canlı Mobil Tv içerisinde Kanal D, ATV, Star, NTV, CNBC-e, CNN Türk, Show TV, TV 8, Fox TV, TRT kanalları, Kanal Türk, Flash TV, Samanyolu TV, Cine 5, e2, Akıllı TV, Planet Mutfak, Planet Pembe, Planet Türk, Yeşilçam TV, HaberTürk, Halk TV, Euronews, Yaban TV, Sinema Kanalları, NTV Spor, A Spor, Fanatik TV, Galatasaray, Fenerbahçe, BursaSpor TV, çeşitli müzik kanalları gibi televizyon kanalların standart yayınları ve HD yayınları yer alıyor. Canlı Mobil Tv oldukça geniş bir televizyon kanalı arşivine sahip. Kullanıcılar bu televizyon kanalları arasından aradıklarına kolayca ve hızlı bir şekilde erişebilmek için armaa çubuğunu kullanabiliyor ve kanal ismini yazarak o kanalı aratabiliyor.

Canlı Mobil Tv, televizyon izleme imkanı sunmanın yanısıra TV yayın akışı bilgisi de sunuyor. Canlı Mobil Tv kullanarak izleyeceğiniz kanalda hangi yayınların gösterileceğini öğrenebiliyorsunuz. Canlı Mobil Tv testlerimizde problemsiz çalıştı ve herhangi bir sorunla karşılaşmadan kanalları açabildi. Eğer Android cihazınızı televizyona dönüştürmek istiyorsanız Canlı Mobil Tv uygulamasını kaçırmayın.

YORUMLAR