Captain Sabertooth 1.5 (Android)

Captain Sabertooth

1.5
Captain Sabertooth
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Captain Sabertooth mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir korsan oyunudur

Captain Sabertooth heyecanlı ve sürükleyici bir korsan macerasını mobil cihazlarınıza taşıyan yüksek kaliteli bir rol yapma oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir korsan oyunu olan Captain Sabertooth'da oyuna adını veren korsan kaptanımızın açık denizlerde geçen hazine avına katılıyoruz. Bu maceraya Captain Sabertooth'un genç bir tayfası olarak dahil oluyoruz ve gemimiz Dark Lady'e atlayarak Yedi Denizler'i dolaşıyoruz. Bu yolculuklarımızda heyecan verici sırlarla dolu adaları keşfederek bu adalarda ganimetleri toplamamız gerekiyor.

Captain Sabertooth'taki yolculuğumuzda göze oldukça hoş görünen deniz savaşları bizi bekliyor. Oyunda açık denizi keşfederken karşımıza ne çıkacağı belli olmuyor, bu nedenle sürprizlere hazırlıklı olmamız gerekli. Rakip korsan gemileri ile savaşırken gemilerinin patlayıp parçalanarak karanlık sulara gömüldüğünü seyredebiliyoruz. Ayrıca adalara çıkarak mini oyunlar oynayabiliyoruz. Bir mayın tarlası oyunu gibi adadaki hazinelerin yerini tespit etmeye çalıştığımız küçük oyunlar bu mini oyunlara örnek gösterilebilir.

Captain Sabertooth grafik kalitesiyle kolayca beğeninizi kazanacak bir oyun.

ARTILAR

Eğlenceli mini oyunlar

Grafik kalitesi

EKSİLER

YORUMLAR