Car Wars 3D: Demolition Mania 1.1 (Android)

Car Wars 3D: Demolition Mania

1.1
Car Wars 3D: Demolition Mania
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Car Wars 3D: Demolition Mania aksiyon dolu bir yarış oyunudur

Car Wars 3D: Demolition Mania eğer klasik yarış oyunu seçeneklerinden sıkıldıysanız ve etrafı yıkıp parçalayabileceğiniz bir oyun oynamak isterseniz hoşunuza gidecek bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba parçalama oyunu olan Car Wars 3D: Demolition Mania bize eskiden bilgisayarlarımızın DOS ortamında oynadığımız klasik Destruction Derby oyununu hatırlatan bir yapıya sahip. Bu oyunda sadece araçların çarpıştığı bir arenaya çıkar ve rakiplerimize çarparak onları parçalamaya, bir yandan da rakiplerimizin bize çarpmasını önleyerek hayatta kalmaya çalışırdık. Car Wars 3D: Demolition Mania bu yapıyı mobil cihazlarımıza taşıyor.

Car Wars 3D: Demolition Mania'da rampalardan aracımızla atlayabiliyor, rakiplerimizin tepesine inebiliyor, kapılarının ve camlarının havada uçuştuğuna şahit oluyoruz. Oyunun oynanışı aksiyon dolu araç savaşları üzerine kurulu. Kontroller genel olarak sorun çıkarmazken grafikler ortalama bir kaliteye sahip.

YORUMLAR