Care Bears Rainbow Playtime 1.0.4 (Android)

Care Bears Rainbow Playtime

Care Bears Rainbow Playtime
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Care Bears Rainbow Playtime ücretsiz olarak indirebileceğiniz eğlenceli bir ayıcık bakma oyunudur.

Care Bears Rainbow Playtime özellikle çocuklar hedef alınarak geliştirilmiş keyifli bir oyun. Android tablet ve akıllı telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunda sevimli ayıcıklara bakım yapıyoruz ve onların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Tıpkı bebek gibi davrandıkları için bu hiç de kolay olmuyor.

Söz konusu karakterleri beslemeli, banyo yaptırmalı ve zamanı gelince uyutmalıyız. Oyunda çok sayıda kişiselleştirme seçeneği olduğu için oyunseverler tamamen istedikleri deorasyonları yapabiliyor ve kendi özgün tasarımlarını ortaya çıkartabiliyor. Oyunda havuz partileri düzenleyebilir, kek ve pastalar yapabilir, farklı müzik ekipmanlarını kullanarak kendi müziğinizi bile besteleyebilirsiniz.

Oyunda çocukların ilgisini çekeceğini düşündüğüm tarzda grafikler ve çevre modellemeleri kullanılmış. Buna paralel olarak kontroller de bir o kadar basit kullanım özelliklerine sahip. Toplamda 9 farklı ayıcığın ve 50’den fazla aktivitenin yer aldığı oyunda çocuklar eminim ki epey eğlenceli vakit geçirecek.

YORUMLAR