Cat War 2.2 (Android)

Cat War

2.2
Cat War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cat War çizgi roman atmosferine sahip olmasıyla dikkat çeken keyifli bir savaş oyunudur.

Cat War hem iOS hem de Android işletim sistemleri için sunulan keyifli bir strateji oyunudur. Kedi ve köpeklerin amansız mücadelesini konu alan bu oyunda hem taktiklerimize hem de askeri ve ekonomik gücümüze gereken önemi vererek rakiplerimizi yenmeye çalışıyoruz.

Oyunda köpek cumhuriyeti saldırıları kaşısında oldukça yıpranmış olan kedi krallığına yardım etmemiz gerekiyor. Krallığı korumak için elimizden ne gerekiyorsa yapmalı ve köpeklerin zulmüne son vermeliyiz. Bu amaca hizmet için kedi krallığının dört bir yanında cesur savaşçılar toplandı ve emirlerinizi bekliyor.

100'den fazla bölüme ve 5 farklı zorluk seviyesine sahip olan Cat War'da başarılı olmak istiyorsanız elinizdeki kaynakları verimli kullanmalı ve askeri birimlerinizi geliştirmelisiniz. Bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız çeşitlilikte bir upgrade listesi bulunuyor. Birimlerinizi dilediğiniz gibi güçlendirebilir ve stratejinize uygun olarak yönlendirebilirsiniz.

Çizgi film atmosferine sahip olan oyunda eğlenceli ve keyif veren bir yapıya yer verilmiş. Çok gerçekçi olmayabilir fakat kategorisinin denenmesi gereken oyunları arasında yer alıyor.

YORUMLAR