Cats Wallpapers HQ

Cats Wallpapers HQ
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cats Wallpapers HQ, birbirinden güzel ve sevimli kedi duvar kağıtları bulabileceğiniz ücretsiz bir Android duvar kağıdı uygulaması.

Cats Wallpapers HQ, adından da anlayacağınız üzere kedi duvar kağıtları bulabileceğiniz ücretsiz bir Android duvar kağıdı uygulaması.

Android telefon ve tabletlerinizin ekranlarına sevimli ve minik kediler getiren uygulama sayesinde birbirinden güzel duvar kağıtları kullanabiliyorsunuz.

HQ, HD ve 1080p kalitesinde 5000'den fazla kedi duvar kağıdı bulunduran uygulama ayrı bu duvar kağıtlarını 41 kategoriye ayırmış. Farklı kedi türlerine ilgi duyuyorsanız ya da seviyorsanız uygulama üzerinde çok daha kolay bulabiliyorsunuz.

Oldukça hızlı arayüzünün tasarımı da son derece sade ve kolay kullanıma sahip. Uygulama üzerinde beğendiğiniz kedi duvar kağıtlarını kolayca duvar kağıdı olarak ayarlayabileceğiniz gibi aynı zamanda SMS, MMS ya da e-posta ile gönderebilir ya da Facebook, G+ ve Twitter üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Her gün düzenli olarak yeni kedi fotoğrafları eklenen uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize hemen ücretsiz olarak indirip siz de kedili duvar kağıtları kullanmaya başlayın.

YORUMLAR