Cem Adrian

Cem Adrian
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cem Adrian'ın hiçbir yerde yayınlanmayan özel içeriklerini uygulama üzerinden takip edebilirsiniz.

Türkiye’nin en güçlü seslerinden biri olan Cem Adrian’ın resmi Android uygulamasıyla, hiçbir yerde yayınlanmayan çeşitli içeriklere kolayca ulaşabileceksiniz.

Müzisyen, söz yazarı, prodüktör ve yazar kimlikleriyle bilinen ve Türkiye’nin en güçlü seslerinden biri olarak tanınan Cem Adrian’ın hiçbir yerde yayınlanmayan şarkılarını, videolarını, uygulamaya özel ev konserlerini, turne günlüklerini ve yeni albümünün kayıt aşamalarını ve hikayesini tamamen ücretsiz bir şekilde görebilmenize imkan veren ismini taşıyan uygulamasına hayranlarının çok sevineceğini düşünüyorum.

Uygulamaya eklenen diğer özelliklerden de bahsetmek gerekirse; Cem Adrian’ın sosyal medya hesaplarından paylaştığı içerikleri tek bir sayfa üzerinden takip edebilmenize olanak sağlayan Cem Adrian’ın Günlüğü bölümü ilgi çekici görünüyor.  Bunun dışında, Duvar adlı sekmede de belirlenen bir hashtag için kendi yorumlarınızı diğer takipçilerle paylaşabiliyorsunuz.

Eğer siz de Cem Adrian’ın hayranıysanız ve hiçbir yerde yayınlanmayan içeriklerden haberdar olmak istiyorsanız Cem Adrian uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.