Cevap Sende

Cevap Sende
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cevap Sende yarışmasındaki soruları akıllı telefonunuzdan takip edebilir, puanlar kazanabilirsiniz.

ATV’de yayınlanan Cevap Sende yarışma programının resmi uygulaması olan Cevap Sende uygulaması ile yarışma programında sorulan soruları yanıtlayarak kendinizi test edebilirsiniz.

Programın yayın saatlerinde aktif olan ve canlı yayında sorulan sorulara kendi fikrinize göre uygulama aracılığıyla ileterek puan kazanabiliyorsunuz. Canlı yayında, yarışmacı seyirci joker hakkını kullandığında fotoğrafınız yayına çıkabiliyor ve bu sayede ek puanlar kazanabiliyorsunuz. Yayın saatleri dışında da çevrimdışı olarak sorulan ilginç sorulara yanıt vererek puan kazanmaya hız kesmeden devam edebilirsiniz. Topladığınız puanlar ile Türkiye genelindeki sıralamanızı görebiliyor, diğer kullanıcılarla yarışabiliyorsunuz.

Uygulamaya Facebook ve Twitter hesaplarınızla giriş yaparak puan kazanmaya başlayabiliyorsunuz. Ayrıca, uygulamanın ana sayfasında ise programın yeni bölümü için geri sayım sayacını da takip edebilmeniz mümkün. Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilen Cevap Sende uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 

YORUMLAR