Champ Man 16

Champ Man 16
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Champ Man 16, Square Enix'in başarılı menajerlik oyunu serisinin en son ve yeni çıkan eğlenceli ve ücretsiz Android oyunu.

Champ Man 16, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz en büyük ve en yeni futbol menajerlik oyunlarından bir tanesi. Yeni sezona özel geliştirilen bu oyunda 20 sezona kadar oynamanız mümkün.

Bildiğiniz üzere menajerlik oyunlarında bir futbol takımının başına geçerek o takımın tüm görevlerinin sorumluluğunu üstünüze alıyor ve onları başarıdan başarıya koşturmak için çabalıyorsunuz. Eğer daha önce bu tür oyun ya da oyunlar oynadıysanız genel olarak bu tür oyunların havasına alışık olmalısınız. eğer oynamadıysanız bile oynamanız son derece rahat olacaktır diye düşünüyorum çünkü bu tür oyunları ile popüler olan Square Enix, son derece sade, kullanışlı ve kontrolleri kolay bir oyun geliştirmiş.

Tek bir takımı sürekli kontrol etmekle zorunlu olmadığınız oyunda diğer takımlardan aldığınız teklifleri değerlendirerek daha üst takımlar yönetebiliyorsunuz. Serinin bir önceki oyunu Champ Man 15'e göre gelişmiş grafikler, ligler, kupalar ve objektif sistemi içeren bu oyunda takımınızın galibiyet alabilmesi için stratejileri ve taktiklerinizi iyi belirlemeniz gerekiyor.

450 farklı takım ve 25 futbol liginden istediğinizi seçerek mücadelece edeceğiniz oyunda, seçtiğiniz takımın tüm görevlerinden siz sorumlu oluyorsunuz. Fakat öncelikli amacınız yeşil sahada başarı bunun için de gerekli her şeyi yapmanız gerekiyor. Aksi taktirde kulüpler sizi kapı önüne koyabiliyor.

Eğer mobil cihazlarınız üzerinde menajerlik oyunu oynama keyfi yaşamak istiyorsanız ve bunun için oyun arayışındaysanız Champ Man 16'yı hemen ücretsiz olarak indirip başlayabilirsiniz.