Championship Manager: All-Stars

Championship Manager: All-Stars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Championship Manager: All-Stars, Android cihazlarımızda oynayabileceğimiz keyifli bir menajerlik oyunu.

Championship Manager: All-Stars, Android cihazları üzerinde oynayabilecekleri keyifli bir menajerlik oyunu arayanların kaçırmaması gereken seçeneklerden bir tanesi. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyun Square Enix tarafından özel olarak geliştirildi.

Championship Manager: All-Stars'da yüzlerce futbol kulübüne ve binlerce futbolcuya yer veriliyor. Bu oyuncuları beklentilerimize ve stratejimize göre transferler yaparak takımımıza katabiliyoruz. Elbette ne kadar fazla maç kazanırsak maddi durumumuz o denli iyileşiyor ve üst düzey oyuncuları transfer edebilecek kıvama geliyoruz.

Oyunun en iyi özelliklerinden birisi de gerçek oyunculara karşı maçlar yapabilmemize imkan vermesi. İster arkadaşlarımıza ister dünyanın başka yerlerinden oyunculara karşı mücadele edebilme şansımız var.

Oyunda dört farklı mod bulunyor. Kısaca bu modlara göz atalım;

  • Yıldızlar: kariyer modu olarak düşünülebilir.
  • Hayatta kalma: Yenilmeden mümkün olduğunca fazla maç almaya çalışıyoruz.
  • Turnuva: rastgele turnuvalara katılabiliyoruz.
  • Dünya turu: dünyanın her yerinden takımlara karşı mücadele ediyoruz.

Championship Manager: All-Stars, grafik olarak beklentilerimizin altında kaldı. Square Enix'ten biraz daha iyi işler beklerdik. Yer yer düşen kaliteye rağmen yine de menajerlik tutkunları bu oyunu severek oynayacaktır.

YORUMLAR