Cheetah Launcher

Cheetah Launcher
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cheetah Launcher uygulaması sayesinde Android cihazınızı kişiselleştirebiliyor, en sevdiğiniz uygulamaları otomatik olarak öne çıkarabiliyorsunuz.

Cheetah Launcher uygulaması, Android kullanıcılarının mobil cihazlarını kolaylıkla özelleştirmek için kullanabilecekleri launcher uygulamaları arasında yer alıyor ve oldukça renkli özelliklere sahip olduğunu söyleyebilirim. Böylelikle kişiselleştirme seçeneklerinden faydalanarak daha iyi bir Android deneyimi elde etmek de mümkün hale geliyor. Uygulamanın ayarlarının kolayca gerçekleştirilebilmesi ve sorunsuzca fonksiyon göstermesi sayesinde kullanıcıların keyif alacaklarını düşünüyorum.

Uygulamanın en çok dikkat çeken yanı, kullanıcıların en çok kullandıkları uygulamaları en öne çıkarması ve böylelikle onlara hızlı erişim imkanı sunması. Bu sayede devamlı olarak uygulama ikonlarını sıralamanıza ve telefonunuzun ayarlarını manuel olarak değiştirmenize de gerek kalmıyor.

Cheetah Launcher'ın bir diğer dikkat çekici yanı ise içerisinde yer alan çok sayıdaki tema. Bu temalar sayesinde telefonunuzun daha hoş ve çekici bir şekilde görünmesini sağlamak mümkün hale geliyor. Aynı zamanda temaları yahut arkaplan resimlerini değiştirmek için tek yapmanız gereken ana ekranınızda çıkan ipi çekme. Böylelikle anında yeni bir duvar kağıdı resmine de geçiş yapabiliyorsunuz.

Çeşitli parmak hareketlerini de destekleyen uygulama, böylece yakınlaştırma, uzaklaştırma gibi pek çok operasyonun sorunsuzca gerçekleştirilmesini sağlıyor. Herhangi bir satın alma seçeneği barındırmadan tüm özelliklerini ücretsiz sürümünde sunabilen uygulamanın çoğu kullanıcının ilgisini çekeceğini düşünüyorum.