Win 10 Launcher

Win 10 Launcher

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,881
  • DOSYA BOYUTU 4.70 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Spark Planet

Win 10 Launcher uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızın Windows 10 arayüzüne bürünmesini sağlayabiliyorsunuz.

Win 10 Launcher uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış ücretsiz launcher yani ana ekran uygulamaları arasında yer alıyor. Ücretsiz olarak sunulan ve adından da anlayabileceğiniz gibi Android cihazınızın bir Windows 10 işletim sistemli mobil cihaz gibi görünmesini sağlayabilen uygulama, klasik Android arayüzlerinden sıkılanların ilgisini çekmeyi başaracaktır.

Uygulamayı kurduğunuzda uygulamalarınız ana ekranınızda bir Windows Phone görünümünde dizileceklerdir ve böylece Windows Mobile'ın kendine has kolay kullanımına erişmeniz mümkün olacaktır. Uygulamanın renkler üzerinde oynama imkanı sunması ve metro arayüzü kutucuklarının konumları ile boyutları üzerinde değişikliklere izin vermesi nedeniyle yeterince kişiselleştirme seçeneği sunduğunu da belirtmek gerekiyor.

Tek klikle tüm favori uygulamalarınıza da erişebilmenize yardımcı olan uygulama, çalışması esnasında herhangi bir internet bağlantısı gerektirmiyor. Aynı zamanda sistem kaynaklarını da oldukça hafif ve verimli bir şekilde kullanabilen Win 10 Launcher, yeni bir launcher uygulaması arayanlara çözüm olacaktır.

Fakat uygulamanın her zaman tam bir Windows 10 görünümü sunamadığını da unutmamak gerek. Menülerde yine klasik Android arayüzünü kullanmaya devam ediyorsunuz ve bazı uygulamaların ikonları da tam olarak Windows 10 arayüzüne adapte olacak şekilde hazırlanmamış. Bu nedenle yüklemeden önce ekran görüntülerine göz atarak beğeneceğinizden emin olmanızı öneriyorum.