Mobogenie (APK)

Mobogenie (APK)

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,910,387
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MoboGenie

Mobogenie APK: Google Play alternatifi Android uygulama marketi

Mobogenie veya bilinen diğer adıyla Mobogenie Market, Android akıllı telefon veya tabletleriniz üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz bir Android market ve kişiselleştirme uygulamasıdır. Yeni uygulamalar, oyunlar, zil sesleri ve duvar kağıtları keşfederek mobil cihazlarınız üzerine indirebileceğiniz uygulama ile akıllı telefon ve tabletlerinizi istediğiniz gibi kolayca kişiselleştirebilirsiniz. Android uygulama marketi Mobogenie, Google Play'den indirilememektedir. Sitemiz üzerinden Mobogenie APK indir butonuna dokunarak telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Mobogenie APK İndir

Ücretsiz Android market içerisinde yer alan filtreleme seçenekleri yardımıyla, istediğiniz her türden içeriğe kolayca ulaşabileceğiniz bu uygulama yardımıyla, sosyal ağlar üzerinde popüler olan uygulama ve oyun başlıklarına da hızlıca erişim sağlayabilirsiniz. Bu sayede en yeni ve popüler mobil oyunları keşfederek, akıllı telefonlarınız üzerine indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uygulama üzerinde yer alan güçlü ve akıllı öneri motoru, kullanıcılarına her gün ilgi alanları doğrultusunda yeni uygulama ve oyunlar önererek, kendilerine en iyi uygulama mağazası deneyimini sunmaktadır.

Sahip olduğu sade ve benzersiz arayüzü ile indirmek veya güncellemek istediğiniz tüm uygulamaları düzenleyebilir ve uygulama içerisinde yer alan indirme yöneticisi sayesinde tüm indirmelerinizi isteğiniz doğrultusunda sıraya koyabilirsiniz.

Uygulama Google Play mağazası üzerinde yer almadığı için Mobogenie APK dosyasını telefonunuza indirerek, kurulum adımını kendiniz tamamlamalısınız. Bu noktada yapmanız gereken tek şey; indirmiş olduğunuz apk dosyasını açmak ve kurulum adımlarını tamamlamaktır. Sonrasında sorunsuz bir şekilde Mobogenie'yi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Akıllı telefon veya tabletleriniz üzerinde Google Play kullanamıyor veya Google Play'e alternatif olabilecek bir uygulama mağazası arıyorsanız mutlaka denemeniz gereken uygulamaların başında geliyor.

  • Ücretsiz ve Güvenli: Mobogenie, cep telefonunuzun güvenliğini sağlamak için size en iyi gerçek kaynakları sağlar. Mobogenie, Android kullanıcılarına kapsamlı ve ücretsiz global erişim sağlamak için kaynaklarını her gün günceller.
  • Akıllı Öneri Motoru: Mobogenie editörlerinin önerileriyle birleşen güçlü akıllı öneri motoru, kişisel tercihlerinizi analiz eder ve sizin için her gün en iyi Android uygulamalarını seçer.
  • Benzersiz Arayüz: Uygulamalarınızı, oyunlarınızı, müziklerinizi ve YouTube videolarınızı ücretsiz olarak indirip düzenleyin ve İndirme Yöneticisi ile otomatik güncelleme uyarıları alın.
  • WiFi Durum Ayarları - Pratik ve Sezgisel: Mobogenie, 2G / 3G ve WiFi bağlantısını destekler, tarayıcı trafiği ve bant genişliği tüketimini sınırlamak için farklı kullanıcı alışkanlıklarına uyum sağlar.
  • Çoklu Dil Desteği: 10'dan fazla ülkede dil desteği. Kullanıcılara daha benzersiz, daha doğru bir Android uygulama indirme deneyimi sağlamak için çoklu dil desteği (İngilizce, İspanyolca, Portekizce, İtalyanca, Lehçe, Arapça, Rusça, Endonezyaca, Vietnamca ve diğer diller için tam destek) sunar.