Chicago City Police Story 3D 1.8 (Android)

Chicago City Police Story 3D

1.8
Chicago City Police Story 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chicago City Police Story 3D mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Chicago City Police Story 3D eğer GTA benzeri oyunları seviyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil polis oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan Chicago City Police Story 3D'degenç bir polis memurunun yerine geçerek Chicago şehrini suçtan arındırmaya çalışıyoruz. Maceramıza sıfırdan başlıyoruz ve bize verilen görevleri tamamlayarak rütbe almaya ve polis teşkilatında yükselmeye çalışıyoruz. Polislik kariyerimiz boyunca mafyalarla ve çete üyeleriyle savaşıyor, bolca silahlı çatışmaya dahil oluyoruz.

Chicago City Police Story 3D'de açık dünya yapısı mevcut. Oyuncular oyunun haritasında diledikleri gibi dolanabiliyorlar. Oyunda farklı araç türlerini de kullanabiliyoruz. Arabaların yanısıra motorlar, tanklar ve hatta helikopterler kullanabileceğimiz araçlar arasında. Suçlularla savaşırken de farklı silah seçeneklerine sahibiz. Görevlerden kazanacağımız parayla yeni silahlar satın alabiliyoruz.

Chicago City Police Story 3D'nin grafiklerinin çok yüksek kalite sunmadığını belirtmekte fayda var.