Chideo

Chideo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chideo uygulaması ile hem hayır kurumlarına bağış yapabiliyor, hem de karşılığında ünlülerin çok özel yayınlarını izleyebiliyorsunuz.

Chideo uygulaması Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının hem sevdikleri ünlülerin en özel videolarına kolayca ulaşabilmeleri, hem de bunu yaparken hayır kurumlarına destek olabilmeleri için hazırlanmış ücretsiz bir uygulama. Hem kolay kullanımı, hem hızlı yapısı hem de bol içerik oranı sayesinde ünlüleri takip ederken insanlığa da katkıda bulunma şansınız mevcut oluyor.

Uygulama içerisinde ünlülerin çeşitli etkinliklerdeki özel çekimleri, canlı yayınları, seslenişleri ve diğer tüm benzer içerikleri yayınlanıyor ve dileyen kullanıcılar bu içeriklere bağışta bulunarak, içeriği sunan hayır kurumunun gelir elde etmesini sağlayabiliyorsunuz.

O an yayınlanan videoları kolayca takip edebileceğiniz gibi, diğer arkadaşlarınızın da etkinlikleri görmeleri için sosyal ağlarınız üzerinden paylaşabiliyorsunuz. Gerçekleşen değişiklikleri hemen kontrol edebilmek için video etkinlikleri favorilere ekleme seçenekleri de unutulmamış.

Chideo uygulaması bir süre sonra sizin takip ettiğiniz etkinliklerin genel yapısını da aklında tutuyor ve ana sayfasında ilgilenebileceğinize inandığı etkinlikleri sunmaya başlıyor. Böylece uzun uzun aramalar yapmak yerine size uygun olarak sunulan ünlü video ve etkinliklerini izlemeye başlayabiliyorsunuz.

Eğer ünlülerin düzenlediği etkinlikleri izlemek ve aynı anda bağış yapmak istiyorsanız kesinlikle göz atmadan geçmeyin.

YORUMLAR