Chocolate Maker 1.0.5 (Android)

Chocolate Maker

Chocolate Maker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chocolate Maker'da lezzetli çikolata sosları yapmaya çalışıyoruz.

Chocolate Maker, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış bir çikolata yapma oyunu olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda birbirinden lezzetli pastaları süslemek ve onlara tat katmak için çikolata sosları yapmaya çalışıyoruz.

Oyunu genel olarak değerlendirecek olursak özellikle çocuklara hitap ettiğini söyleyebiliriz. Her ne kadar çikolata gibi her kesimin sevdiği bir konuyu ele alıyor olsa da Chocolate Maker tamamen çocukların beğenilerine hitap edecek şekilde tasarlanmış.

Chocolate Maker'da mutfak tezgahına benzer bir yer dizili olan malzemeleri doğru bir şekilde karıştırarak çikolata üretiyoruz. Çok karmaşık faaliyetler olmadığı için ufak yaştaki oyunseverleri zorlamayacaktır. Fakat yine de kontrollü ve ne yaptığını biliyor olmamız gerekiyor.

Ekranın farklı bölümlerinde bulunan malzemeleri parmağımızla tutup ortadaki çikolata kasesinin içerisinde bırakabiliyoruz. Malzemeler arasında bonibonlar, şeker, hindistan cevizi ve kakao tozu var. Süslemek için de portakal, gofret, çilek, fındık ve çeşitli şekerlemeler bulunuyor.

Çikolatayı seviyorsanız ve boş zamanlarınızı değerlendirmek için ideal bir oyun arıyorsanız Chocolate Maker sizi uzun bir süre ekran başında tutacaktır.

YORUMLAR