CHP Secim Uygulamasi

CHP Secim Uygulamasi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CHP Secim Uygulamasi, CHP'nin seçim adayları hakkında bilgi veren bir mobil uygulamadır

CHP Secim Uygulamasi, Cumhuriyet Halk Partisi'nin 2015 genel seçimleri ve diğer genel seçimler için yayınlamış olduğu bir mobil seçim uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan CHP Seçim Uygulaması vatandaşlarımıza CHP'nin genel seçimlerde gösterdiği milletvekili adaylarını daha yakından tanıma ve daha bilinçli bir seçmen olabilme imkanı veriyor. Eğer oyunuzu vereceğiniz kişinin kim olduğunu, nasıl bir geçmişe sahip olduğunu öğrenmek isterseniz CHP Secim Uygulamasi'nı indirebilir ve nerede olursanız olun o aday hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

CHP Secim Uygulamasi, CHP'nin genel seçim milletvekili adaylarını il, ilçe ve belde tabanlı olarak listeleyebiliyor. Bu listelerden adaylar seçildiğinde o adayla ilgili özgeçmiş, kişisel bilgiler, başarı öyküleri, projeler gibi bilgilere ulaşılabiliyor. Uygulama genel olarak kullanımı kolay bir uygulama. İstediğiniz bilgiye ulaşmak saniyeler sürüyor.

CHP Secim Uygulamasi'nda yer verilen adaylar düzenli olarak güncelleniyor ve yeni bilgiler sisteme ekleniyor.