City Crime: Mafia Assassin 1.4 (Android)

City Crime: Mafia Assassin

1.4
City Crime: Mafia Assassin
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

City Crime, Android cihazları üzerinde safkan bir aksiyon oyunu denemek isteyenlere hitap ediyor.

City Crime: Mafia Assassin, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir aksiyon oyunu olarak dikkat çekiyor. GTA benzeri bir oyun deneyimi sunan City Crime'da kendi bölgesini mafya üyelerinden korumayı görev edinmiş bir karakterin kontrolünü ele alıyoruz.

Karakterimiz kendi bölgesini koruma konusunda epey hassas çünkü geçmişte ve hala mafya üyeleri onun bölgesine girip düzeni bozmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Bu duruma engel olmak için silahlarını kuşanan karakter mafya üyelerine karşı amansız bir mücadelenin içerisine giriyor.

Oyunda saf bir aksiyon oyunu atmosferi hakim. Sürekli olarak çatışma içerisindeyiz. Karakterimizi ekrana yerleştirilmiş olan butonlar yardımıyla komuta edebiliyoruz. Buton yerleşimleri iyi bir şekilde ayarlandığı için bu konuda herhangi bir sorun yaşamıyoruz.

City Crime: Mafia Assassin'de zaman zaman ufak yaştaki oyunseverleri rahatsız edebilecek türden görüntülerle karşılaşabiliyoruz. Bu yüzden en azından bir ebeveny kontrolünde oynanması yerinde bir karar olacaktır.

Grafik olarak mükemmel bir konsept sunmasa da, aksiyon oyunları oynamaktan keyif alanların denemekten keyif alabilecekleri bir yapım. Siz de GTA türü oyunlar oynamaktan keyif alıyorsanız City Crime: Mafia Assassin hoşunuza gidebilir.

YORUMLAR