City Maps 2Go (Android)

City Maps 2Go

City Maps 2Go
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

City Maps 2Go ile binlerce çevrimdışı haritaya ulaşabilirsiniz

City Maps 2Go kullanıcılara 7000'e yakın çevrimdışı harita sunan ve navigasyon desteği veren bir harita uygulamasıdır.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak 5 harita indirmenize olanak sağlayan uygulama sayesinde hayatınız inanamayacağınız şekildek olaylaşıyor. City Maps 2Go özellikle yurt dışında internetiniz olmadığı durumlarda oldukça işinize yaramakta. City Maps 2Go sayesinde yanınızda taşıyabildiğiniz akıllı bir seyahat rehberine sahip oluyorsunuz.

City Maps 2Go ziyaret edeceğiniz şehirlerin haritalarını internet üzerinden indirdikten sonra Android cihazınızda depoluyor. Önceden indirdiğiniz ve Android cihazınızda depoladığınız haritalara sonradan internet olmadığınız zamanlarda açabiliyor ve göz atabiliyorsunuz. Uygulamadaki haritalarda tren istasyonları ve havaalanları, oteller, meydanlar, sokaklar, caddeler, restoranlar gibi önemli noktalar detaylı şekilde yer almakta ve kullanıcılar harita üzerinde arama yaparak aradıkları noktaları saniyeler içerisinde bulabilmekteler. Uygulama ayrıca kullanıcılara harita üzerinde işaret bırakabilme ve bu işaretlere notlar ekleyebilme imkanı da veriyor.

City Maps 2Go çevrimdışı GPS desteğiyle size harita üzerinde nerede olduğunuzu da gösterebilmekte. Bu özellik sayesinde hangi yöne gittiğinizi görebilir ve kaybolmaktan kurtulabilirsiniz.

City Maps 2Go oldukça gelişmiş özelliklere sahip olan ve çevrimdışı kullanım sunmasıyla artı puan kazanan başarılı bir harita uygulamasıdır.