CJ: Strike Back 1.0.9 (Android)

CJ: Strike Back

CJ: Strike Back
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CJ: Strike Back, aksiyon dolu sahneler içeren uzaylı öldürme oyunudur.

CJ: Strike Back, uzaylılarla kuşatılmış bir dünyada, tüm özel güçlerini kullanarak dünyayı içerisinde bulunduğu karanlıktan aydınlığa çıkarmak için yemin etmiş bir kahramanı yönettiğiniz bir oyundur. Eğlenceli saatler geçireceğiniz oyunda birbirinden ilginç yaratıklarla mücadele edecek ve dünyayı onların elinden alacaksınız.

Hareketli sahnelerin bir saniye bile eksik olmadığı oyunda amacınız dünyayı istila eden uzaylıları bir bir yok etmek ve dünyayı kurtarmak. Tek amaçları sizi yok etmek olan birbirinden çirkin yaratıkları yok etmek için özel kalkanınızı ve güçlerinizi kullanmanız gerekiyor.

Kısa sürede bağımlısı olacağınız oyunda kahramanız yukarıya doğru koşuyor. Sağlı sollu karşınıza çıkan düşmanları öldürmek için ekrana dokunmanız yeterli oluyor. Aynı türde 3 düşmanı öldürdüğünüzde gücünüze güç katan öğelerin kilidini açabiliyorsunuz. Ayrıca düşmanların en büyüğünü öldürdüğünüzde ekstra bonusların sahibi oluyorsunuz. Size atanan görevleri eksiksiz ve zamanında yaparak daha yüksek puanlar elde edebilirsiniz.

CJ: Strike Back, hem telefonunuzda hem de tabletinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz harika bir uzaylı yok etme oyunu.

YORUMLAR