Clash of Crime Mad City War Go (Android)

Clash of Crime Mad City War Go

Clash of Crime Mad City War Go
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Clash of Crime Mad City War Go mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Clash of Crime Mad City War Go eğer mobil cihazlarınız üzerinde size uzun süreli eğlence sunabilecek bir oyun arıyorsanız hoşunuza gidebilecek bir aksiyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Clash of Crime Mad City War Go, GTA serisine benzerliğiyle dikkat çekiyor. Clash of Crime Mad City War Go yine aynı mantık üzerine kurulu, oyunda yönettiğimiz kahramanla şehirde serbestçe dolaşabiliyor ve farklı araçları kullanarak terör yaratabiliyoruz. Biz suç işledikçe polisler peşimize takılıyor ve bizi durdurmaya çalışıyor. Oyunda bolca silahlı çatışma da yer alıyor.

Clash of Crime Mad City War Go'da şehirde kendi suç imparatorluğunu kurmaya çalışan bir kahramanın yerine geçiyoruz. Bu iş için herşeye sıfırdan başlıyoruz ve mafyaya katılarak mafya içerisinde rütbe alıp yükselmeye çalışıyoruz. Biz mafya tarafından verilen görevleri tamamladıkça saygınlık ve para kazanmaktayız. Sahip olduğumuz parayla yeni silahlar ve cephane alabilmemiz mümkün.

Clash of Crime Mad City War Go'yu farklı kontrol yöntemlerinden birini seçerek oynayabilir, kontrolleri yapılandırabilirsiniz. Oyunda farklı kamera açıları ve 75'in üzerinde sürüş testi de yer alıyor.

YORUMLAR