Clash of Crime Mad San Andreas 1.0.1 (Android)

Clash of Crime Mad San Andreas

Clash of Crime Mad San Andreas
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Clash of Crime Mad San Andreas mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Clash of Crime Mad San Andreas a.ık dünya tabanlı bir oyun yapısına sahip olan mobil cihazlar için geliştirilmiş bir aksiyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Clash of Crime Mad San Andreas, GTA serisine benzerliğiyle dikkat çekiyor. Bu oyunda da tıpkı GTA'da olduğu gibi polisleri peşimize takabiliyor, araba çalarak şehri turlayabiliyor ve silahlı çatışmalara katılabiliyoruz. Oyunda kendi suç imparatorluğunu inşa etmeye çalışan bir kahramanın hikayesi konu alınıyor, biz de bu kahramanı yöneterek oyuna dahil oluyoruz.

Clash of Crime Mad San Andreas'da bize çeşitli görevler veriliyor. Bu görevleri tamamlayarak mafya içerisinde yükselmeye ve kendimizi kanıtlamaya çalışıyoruz. Bu nedenle rakip mafya ailesinin üyelerini avlamamız ya da kendi operasyonlarımızı güvence altına almamız gerekiyor. Görevleri tamamlamak için farklı silah seçeneklerini kullanabiliyor, kazandığımız parayı yeni silahlar satın almak için harcayabiliyoruz.

Clash of Crime Mad San Andreas ortalama bir grafik kalitesine sahip.

YORUMLAR