Clash of Egyptian Archers

Clash of Egyptian Archers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Clash of Egyptian Archers, ücretsiz olarak sunulan ve oyunseverleri Antik Mısır'a götüren bir aksiyon oyunu.

Clash of Egyptian Archers, aksiyon oyunlarından hoşlanan Android tablet ve akıllı telefon sahiplerine ücretsiz olarak sunulan bir oyun. Antik Mısır'a uzanan temasıyla dikkatlerimizi çeken oyunda düşman birimleriyle kıyasıya bir mücadelenin içerisine giriyoruz.

TPS kamera açısına sahip olan oyundaki hikaye akışı genel anlamda epey sürükleyici ve oyunseverleri gelecekte ne olacağı konusunda merak ettiriyor. Uzun bir süre vatanından ayrı kalan kahramanımız geri döndüğünde topraklarının düşmanlar tarafından ele geçirilmiş olduğunu görüyor ve vakit kaybetmeden mücadeleye başlıyor.

Mücadelemiz esnasında kullanabileceğimiz birçok silah mevcut fakat oyunun asıl odak noktası okçuluk üzerine kurulu. Rakiplerimizi okla avlayabilmek için çok iyi nişan almamız ve bu esnada karşıdan gelen saldırılardan kaçınmamız gerekiyor. Oyunda farklı senaryolar ve durumlar var. Kimi zaman büyük bir gizlilik ile ilerlememiz gerekirken kimi zaman da at üstünde düşmanların ortasına dalıp önümüze geleni etkisiz hale getirmeye çalışıyoruz.

Başarılı animasyonlara, fizik tepkimelerine ve grafiklere sahip olan Clash of Egyptian Archers, uzun soluklu bir aksiyon oyunu arayanların denemesi gereken seçeneklerden birisi.

YORUMLAR