Clear Vision 3 1.0.3 (Android)

Clear Vision 3

Clear Vision 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Clear Vision 3, Android telefon ve tablet sahiplerinin cihazları üzerinde oynayabileceği heyecanlı ve aksiyon dolu bir hedef alma ve vurma oyunudur.

Clear Vision 3, düşmanlarınızı hedef alarak birer birer vurmaya çalışacağınız bir Android aksiyon oyunudur. Uygulama marketi üzerinde kendi türünde en çok indirilen oyunlardan biri olan Clear Vision 3'ü ücretsiz olarak indirerek sizde hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyunda normal ve mutlu bir hayata sahip olan Tyler karakterini kontrol edeceksiniz. Hayatta istediği herşeyi elde eden Tyler oldukça mutlu bir hayat sürerken, bazı kişiler onun hayatını mahvetmeye çalışmaktadır. Onun hayatının düzenini bozmaya çalışan kişileri hedef alarak vurmaya çalışmalısınız.

Popüler oyunun 3. versiyonu olan bu sürümde grafikler oldukça geliştirilerek etkileyici bir hale getirilmiş. Ücretsiz bir oyun olan Clear Vision'u içerdiği öldürme ve kanlı sahnelerden dolayı ufak çocuklarınıza oynatmamanızı tavsiye ederim.

Özellikler:

  • Kişiselleştirilebilir silahlar
  • 50 Farklı görev
  • Kolay kontrol mekanizması
  • Rüzgar ve mesafe hesaplamaları

Eğer aksiyon oyunları oynamak hoşunuza gidiyorsa Clear vision 3'e bir şans verip ücretsiz olarak indirerek kesinlikle denemenizi öneririm.

YORUMLAR