Click and Kill

Click and Kill
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazınız için ücretsiz bir gizlilik ve aksiyon oyunu arıyorsanız Click and Kill kısa vadede tercih edebileceğiniz bir oyun.

Gizlilik ve aksiyon oyunları denince aklınıza belki Metal Gear Solid veya Slinter Cell gibi oyunlar geliyor olabilir ama bu işi daha basit bir şekilde çözmek iteyen oyunlar da var. Click and Kill isimli bu oyun da Android cihazlarına bu basit havayı getiriyor. Çöp adamlarla tasarlanmış belki de biraz özensiz görünen bu oyunun asıl kozu büyük ihtimalle oynanabilirliği olacaktır.

Click an Kill ile yandan ilerlemeli haritalar içersinde amacınız yakalanmadan harita içerisinde yer alan diğer karakterleri en kibar tabirle etkisiz hale getirmek. Rakiplerinizin rutin hareketlerini izlediğiniz bu oyunda doğru zamanlamalarla ilerleyip modern zamanlardan çıkma bir ninja edasıyla ilerlemeniz gerekiyor. Dolayısıyla evet, şiddete yer vermeniz gerekecek ama sessizlik her şey.

Minimaslistik ve sade bir oyun keyfi peşindeyseniz Android telefon ve tablet için hazırlanmış olan bu oyun tamamen ücretsiz. Uygulama içi satın alma seçenekleri olmayan oyun sizden herhangi bir ücret talep etmeden uyon olarak sunmuş olduğu tüm bölümlere erişmenizi sağlıyor.