Clicker Fred 0.0.42 (Android)

Clicker Fred

Clicker Fred
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Clicker Fred, sonsuz koşu ve tıklama karışımı oynanış sunan Android oyunu.

Clicker Fred, dışarıdan sonsuz koşu oyunu gözükse de çok daha efor sarf etmenizi isteyen, zorlu bir tıklama oyunu. Reflekslerinizin sağlam olup olmadığını sınayabileceğiniz en iyi Android oyunlarından biri. Görseller de müthiş. Ücretsiz indirip oynamanın keyfini sürün.

Oyuna ismini veren, kılıktan kılığa girebilen karakterimiz Fred ile yerin metrelerce altına; muhtemelen cehenneme indiğimiz oyun, başlangıçta sıradan bir koşu oyunu gibi geliyor. Ancak öyle olmadığını karakterinizi kontrol edemediğinizde anlıyorsunuz. Evet, tıklama üzerine kurulu bir oyun olduğundan karakteriniz karşısına çıkan engelleri kafasına göre atlatıyor, sağa sola özgürce zıplıyor. Karakterin kendiliğinden koşması tabii ki kolay algısı oluşturuyor ancak değil. Tam tersi seri şekilde ekrana dokunarak karakterinizi ilerletiyorsunuz. Parmaklarınızı ne kadar seri kullanırsanız karakter o kadar hızlı koşuyor; dolayısıyla da engellere takılıyor.

Azrail eşliğinde kurukafa simgeli altınları toplayan karakteri geliştirme noktasında da reflekslerinizi gösteriyorsunuz. Karakter geliştirme demişken, her bir yükseltme ciddi altın harcatıyor. Bu noktada oyun içi satın alımlar devreye giriyor. Para harcamamak adına satın alımları oyuna girmeden kapatmanızı öneririm.