Closet Monsters 1.0.1 (Android)

Closet Monsters

Closet Monsters
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sanal bebek ve moda oyunu karışımı olan Closet Monsters ile konu mankenleriniz bu kez farklı canavar bebekleri.

Sanal bebek beslediğiniz birçok oyun var ama Android için çıkan Closet Monsters gibi çeşitlisine rastlamak olduça zor. Canavar çeşitleri içerisinde kaybolacağınız oyunda sonunda gönülünüzde yatanı seçtiğinizde bunun cinsiyetini de belirleyebiliyorsunuz. Farklı cinsiyetin anlamı farklı bir tarza sahip olması. Hem erkek hem de dişi canavarlar için birçok farklı kıyafet, saç, aksesuar ve mayaj çeşidi mevcut.

Görünümünü seçmiş olduğunuz ev hayvanınız ile işiniz elbette bitmiyor asıl sınav şimdi başlıyor. Bundan sonrası için aç kalmaması için beslemeniz gereken sevimli arkadaşınız ile aynı zamanda eğlenceli vakit de geçirmeniz gerekiyor. Gelişimi için gerekli hareket, eğitim ve besini aldığı kadar sizden gelecek sevgiye de muhtaç olan bu canavarlar son derece masum ve şirin görünüyorlar. Bu tarz bir oyun arıyorsanız Closet Monsters denediğinize deyecektir.

Android telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış bir oyun olan Closet Monsters, hayvan yetiştirmeye hevesli her oyunseverin ilgisini çekecek seçenekler sunuyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebildiğiniz bu oyun bir yandan da daha fazla aksesuar için uygulama içi satın alma seçenekleri sunuyor. Fiyatlar kimseyi üzmeyecek kadar hesaplı diyebiliriz.

YORUMLAR