Coco Ice Princess 0.2.8 (Android)

Coco Ice Princess

Coco Ice Princess
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Coco Ice Princess, buz kalesindeki prensesinizi giydirip makyajını yaparak baloya hazırlamanız gereken eğlenceli ve ücretsiz bir Android oyunu.

Coco Ice Princess, özellikle küçük yaştaki kız çocuklarının ilgisini çekebilecek eğlenceli ve rengarenk bir makyaj yapma oyunu. Kız çocuklarınız ile birlikte oynayabileceğiniz oyunda buz kalesinde yaşayan prensesinizi en güzel olacak şekilde giydirmeniz ve makyajını yapmanız gerekiyor.

Kendi tarzınızı prensese yansıtarak oyundaki en şık kız olmasını sağlamanız gerekiyor. Tabi bunun için size 200'den fazla kıyafet seçeneği ve aksesuar sunuluyor. Tüm bu kıyafetler dışında en kaliteli makyaj malzemeleri ile prensesinizi çok daha güzel gösterebiliyorsunuz. Buz kalesindeki SPA'ya girerek prensesimizin tam bir buz prensesi olmasına yardımcı olmalısınız.

Oyun Android kullanıcılarına tamamen ücretsiz sunuluyor fakat oyun içerisinde satın alma seçenekleri mevcut. Dilerseniz oyun içinde harcama yaparak farklı eşyalar satın alabilirsiniz. Prensesi buz kalesinde düzenlenen baloya hazırladıktan sonra 3 Prens ile dans ederej onları büyülemelisiniz. Prensese baktıklarında gözleri kamaşacak olan Prensleri etkilemek için Prensesinizi en şık kıyafet ve en güzel makyaj ile donatmanız gerekiyor.

Gerçekçi ve 3 boyutlu grafiklere sahip olan Coco Ice Princess oyununu hemen Android telefon ve tabletlerinize indirerek ister tek başınıza isterseniz de kız çocuğunuz ile birlikte oynamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR