Coco Pony 0.8.0 (Android)

Coco Pony

Coco Pony
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kendi midillinizi hayatın her anında yanınızda tutabileceğiniz ücretsiz bir sanal bebek oyunu.

Sanal bebek konseptinin bir şekilde popüler olduğunu birçoğumuz biliyoruz ama genç kızlar içinm hazırlanan Coco Pony kadar uçları zorlayan bir örnekle karşılaşmak kolay değil. Birçok uygulama geliştiricisinin aklına dahi gelmeyecek fikirleri gerçek kılan geniş kapsamlı bir oyun olan Coco Pony, midilli yetiştirdiğiniz ve bakımını yaptığınız bir oyun. Evcil hayvandan daha ziyade bir arkadaş kadar yakın davrandığınız midilli ile bakım macerasını kıyaslayabileceğimiz bir örnekle henüz karşılaşmadığımı belirtmem gerekiyor.

Öncelikle, yanında olacağınız midillinin görünümünü kendiniz tasarlıyorsunuz. Bunun üzerinde bir de giyim tarzı yerleştirebildiğiniz midilliyi moda gurusu gibi tasarlayabiliyorsunuz. Karnını doyuracağınız oyun dostunuz için birçok farklı yemek seçeneği bile mevcut. Düzenli banyosunu yapması için sizin küvetteki midillinizi şampuanlayıp fırçalamanız gerekiyor. Gökkuşağı yarışı isimli mini oyun ile başka midillilere karşı rengarenk bir dünyada hız yarışına girebiliyorsunuz. Bununla birlikte dostunuzun sağlık bakımı ve foğraf çekimlerini gerçekleştirmeniz mümkün. Bu fotoğrafları dilerseniz sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Coco Pony, oyun içerisinde bonus içeriklere ulaşmanız için size uygulama içi satın alma seçenekleri de sunuyor. Android cihazınızda sanal bebek konseptini aşan yenilikçi bir oyun denemek istiyorsanız Coco Pony göz attığınıza değecektir.