Cooking Breakfast

Cooking Breakfast
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cooking Breakfast'ta lezzetli kahvaltı sofraları kurma görevini üstleniyoruz.

Cooking Breakfast, Android tablet ve akıllı telefonlar üzernde oynanmak üzere tasarlanmış eğlenceli bir yemek yapma oyunu olarak öne çıkıyor. Hiçbir ücret ödemeden oynayabileceğimiz bu oyunda lezzetli kahvaltı sofraları kurma görevini üstleniyoruz.

Bu görevi yerine getirebilmek için işe öncelikle yumurtaları pişirmekle başlıyoruz. Tavayı yeterince yağladıktan sonra yumurtaları kırıyor ve biraz da tuz atarak pişirmeye başlıyoruz. Bu esnada dilersek daha zengin bir tat yakalamak adına yumurtaların üzerine birkaç dilim pastırma koymakta da özgürüz.

Yeterince piştiklerinden emin olduktan sonra ocaktan alıp tabaklara koyarak servise başlıyoruz. Fakat yapmamız gerekenler bununla sınırlı değil. Başka bir tavada sosis pişirip aynı zamanda meyvesularını doldurmamız gerekiyor. Elimize hakim olamazsak taşırma riskiyle karşılaşıyoruz ve ne yazık ki ortalığı temizlemek yine bize düşüyor. Oyunun en güzel yanlarından birisi de sadece yiyecek pişirme üzerine kurulu olmayıp aynı zamanda bulmaca oyunu öğelerine de yer vermesi. Ara sıra karşımıza çıkan bulmacalar oyundan daha fazla keyif almamızı sağlıyor.

Oyunda kaliteli görsellere ve görsellerle birebir uyum içinde çalışan ses efektlerine yer verilmiş. İçerisinde yer aldığı kategorideki oyunlardan görmeyi istediğimiz neredeyse her şeyi Cooking Breakfast'ta görebiliyoruz. Bu yüzden oyunu tüm yemek pişirme oyunlarından keyif alan oyunseverlere tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR