Cooking Dash

Cooking Dash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir simülasyon oyunudur.

Cooking Dash, yemek pişirmeyi sevenlerin beğeneceği bir simülasyon oyunudur. Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bu oyunu indirdiğinizde 6 bölümü ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz fakat ardından oynamaya devam etmek isterseniz tam versiyonu satın almanız gerekiyor.

Gerçekten eğlenceli bu oyunla yemek pişirerek boş vakitlerinizi geçirebilirsiniz. Oyunda gelen müşterileri mutlu etmeli böylece devamlılığı arttırmalısınız. Mutfağınızda burgerden sushi'ye kadar istediğiniz her şeyi pişirebilirsiniz.

Oyunda aynı anda hem garson hem aşçı siz olacaksınız. Yemekleri yapacak, müşterileri masalara oturtacak, yemekleri servis edecek ve bu sayede bahşiş toplayacaksınız. Eğer Diner Dash isimli oyunu oynadıysanız aşina olacağınız bu oyunu seveceğinizi düşünüyorum.

Hızlandırma amaçlı güçlendiricileri kullanabilir, dekorunuzu değiştirebilir ve güzelleştirebilirsiniz. Eğer tam versiyonu satın alırsanız eğlenceli gurme restoranlar, bir çok bölüm ve dünyanın her yerinden lezzetli yemek tarifleri sizi bekliyor.

YORUMLAR